top of page

Pronájem bytu 2+kk v osobním vlastnictví 62 m², Praha 4 - Nusle

(ID 201-NP02376)

ulice Nad studánkou, Praha 4 – Nusle

   PRONAJATO   

Pronájem krásného bytu 2+kk, 61 m2 + 33 m2 terasy, v ulici Nad studánkou, kousek od metra Pankrác

Nabízíme k pronájmu úžasný a plně vybavený byt 2+kk, 61 m2 s jedinečnou terasou o velikosti 33 m2, který se nachází v klidné ulici Nad studánkou, jen 9 minut chůze od stanice metra Pankrác a OC Arkády, 3 minuty od tramvajové zastávky Na Veselí a 4 minuty od parku Na Jezerce.

Byt se skládá ze vstupní chodby plynule přecházející do obytného pokoje s kuchyňským a jídelním koutem, ložnice se zabudovanými skříněmi po celé délce, což je cca 3,4 m, koupelny s toaletou a sprchovým koutem a malé komory, ve které je umístěna pračka kombinovaná se sušičkou. Byt je kompletně zařízený, v kuchyni je zabudovaná lednička, trouba, mikrovlnná trouba varná deska a myčka nádobí, v obýváku je televize. Vytápění je řešeno vlastním plynovým kotlem. Po dohodě je možné využívat i prostorný sklep.

Byt se nachází ve 4. patře cihlového domu bez výtahu, v jednosměrné ulici s minimálním provozem. Všechna okna z bytu vedou na terasu, která lemuje dvě strany celého bytu. Výhled z ložnice a obývacího pokoje je na severovýchod do vnitrobloku se zahradou, která je přístupná pouze obyvatelům domu a je na ní posezení a dětské hřiště. Z jídelního a kuchyňského koutu je výhled na jihovýchod do konce slepé uličky. V okolí domu je množství vzrostlých stromů, díky kterým je pobyt na terase ještě příjemnější.

Nájemné: PRONAJATO

Zálohy na vodné, stočné a služby za jednu/dvě osoby: 479/901 Kč/měsíc
Zálohy na elektrickou energii: 420 Kč/měsíc
Zálohy na plyn: 2.560 Kč/měsíc
Vratná kauce: 40.000 Kč

V tuto chvíli je do bytu zaveden internet TV O2, tarif HD Platinový s digitální televizí O2 TV. Rychlost stahování dat až 250 Mb/s, odesílání dat až 25 Mb/s
Pokud by nájemce chtěl pokračovat se stejnou smlouvou, aktuální poplatek, včetně splátky modemu, je 956 Kč/měsíc

Cena: PRONAJATO

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Dispozice / Plocha: 2+kk / 54 m²

bottom of page