top of page
800x1000.png
certif aukce-1.JPG
2. 11-2023 tisk.jpeg

o mně

Monika Dráždilová

realitní makléř RE/MAX Atrium

Nemovitosti mně zkrátka baví. Mám ráda výzvy, hledání nových cest a všechny zkušenosti zúročuji v každodenní praxi. Je úžasné poznávat nové lidi a přinášet jim ta nejlepší možná řešení. 

Vím, že člověk nekupuje ani neprodává nemovitost každý den.

Bývá to velké rozhodnutí, proto ke každému prodeji, pronájmu nebo koupi přistupuji s maximální péčí, zodpovědností a 100% nasazením.

Jsem realitní makléřka z pražských Kunratic a pro své působení jsem si vybrala jednu z nejlepších a klienty nejlépe hodnocených realitních kanceláří v Praze, RE/MAX Atrium. Zaměřuji se hlavně na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. 

Realitám se věnuji od roku 2019. Pro reality jsem se rozhodla po četných osobních zkušenostech, od stavby domu až po pronájem bytu či prodeje domu. Před tím jsem působila v obchodě, marketingu a e-commerci.

 

Zakládám si na odborných znalostech, zkušenostech a především na citlivém osobním přístupu ke svým klientům. Jsem  přesvědčená, že zejména odbornost, poctivost a profesionalita mohou v tomto oboru obstát. 

Proto jsem se rozhodla dosáhnout v tomto oboru vrcholné mety a tím je certifikace dle normy ISO 17024, kterou má v České republice jen zhruba 3% makléřů a která zaručuje tu nejvyšší kvalitu nabízených služeb.

Svým klientům nabízím co nejvyšší výnos z prodeje, bezstarostnost, naprostý komfort a bezpečnost celé transakce, což je vždy mým hlavním cílem.  Za nejúspěšnější realizované případy považuji ty, ve kterých jsou spokojeni jak prodávající, tak kupující. Skutečnost, že se ke mně mí klienti opakovaně vrací svědčí o tom, že důraz na kvalitu a osobní přístup je ten správný směr, kterým se chci ubírat i nadále.

Aby tomu tak bylo, stále se vzdělávám a sleduji nejnovější trendy ve všech oborech, které s realitami souvisí, jako je marketing, právo, daňové předpisy, vyjednávání nebo stavebnictví.

 

A protože všechno sama nezvládnu, mám prověřený tým spolupracovníků, mezi které patří fotograf, designér, architekt, statik, geodeti, malíři pokojů, finanční poradce a hlavně spolehlivá certifikovaná advokátní kancelář. Díky tomu jsem schopna úspěšně zvládnout i velmi složité případy.

bottom of page