top of page
Vyhledat

Certifikace ISO

A je to oficiální, dnes mi přišel certifikát ISO a tím jsem se definitivně zařadila mezi pouhá 3 % realitních makléřů v České republice , kteří tuto certifikaci získali.
Certifikaci uděluje Česká společnost pro jakost ve smyslu normy ISO/IEC 17024 a v rámci České republiky neexistuje pro makléře vyšší všeobecně uznávaný způsob doložení kvalifikace.


Podmínkou certifikace je minimálně tři roky praxe v realitách, minimálně 20 úspěšně dokončených ralitních případů, patřičné vzdělání a minimálně 100 hodin strávených vzdělávacími aktivitami ve formě školení, kurzů, webinářů a dalších vzdělávacích aktivit.


Základem zkoušky je vypracování případová studie, která musí mít 30-50 stran a rozsahem se podobá bakalářské práci.


To znamená najít ve své praxi jedinečný případ, který by mohl být nápomocný i dalším kolegům. S tím u mě naštěstí problém nebyl, protože na mě se složité a tím pádem jedinečné případy jen lepí, takže jsem jen řešila, který z nich vybrat.


Zkouška samotná se skládá z písemného testu o 50 otázkách, ústní zkoušky a obhajoby případové studie před komisí.


Bylo to náročné, hlavně na čas, ale dala jsem to a už se těším na další zapeklité případy, Ttedy ne že by se mi ty jednoduché nelíbili, ale já ty složité asi nějak přitahuji..

6 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page